STANDART, OOO
STANDART, OOO
Харків, Ленина

керамопласт

230 грн
Купити
Код 230150
Постачальник STANDART, OOO
Сайт постачальника lesa-kh.at.ua
Производитель Керамопласт
Оцінка

Опис

керамопласт

Керамопласт - є одним з представників групи композиційних покрівельних матеріалів , перспективний екологічно чистий продукт нового покоління, що застосовується в пристрої покрівлі , що має унікальні властивості , що може замінити азбест , метал , дерево , бітум. Високі фізико -механічні показники , а також стійкість до впливу різних агресивних середовищ визначили широке використання цього матеріалу в багатьох областях промислового і цивільного будівництва , як покриття для вирішення широкого спектру будівельних завдань.
Керамопласт - виготовляється на базі синтетичних і природних компонентів , формований під впливом високої температури і великого тиску , одержуваний покрівельний матеріал має високу щільність , міцність , звукоізоляцію , атмосферноустойчів , екологічний, не схильний до корозії.
Керамопластовие вироби застосовуються для зовнішньої обробки будівель і споруд. При монтажі і в обслуговуванні не вимагає великих матеріальних витрат , легкий в обробці , висока ремонтопридатність , швидкий і зручний монтаж .

1

1

1

Залишити коментар

Коментарі, відгуки

Коментарів ще немає. Залишити коментар

Дивіться також

Інші пропозиції